מה אם אפשרי עבורנו להיות ולקבל עוד הרבה יותר כסף, כיף, השראה, עונג מהחיים, כשנהיה  קלילים ונינוחים עם סקס ואורגזמה?

מה אם באנרגיה של המילה סקס, יש הרבה מעבר להזדווגות ולמגע?
מה אם כשהגדרנו סקס כמיניות, הפכנו כבר את הסקס לשיפוט?
בעולם של היום הסקס הפך להיות מטבע של קבלה ונתינה, ובסקס הרי גלומה האפשרות ליצירת חיים, להיות הבריאה עצמה. זאת אומרת: במילה עצמה טמונה  עוצמה בלתי נגמרת של יצירה.

המון אנשים לא מאפשרים לעצמם להיות מיניים וליהנות מהמיניות שלהם, זה קורה למשל  להמון זוגות שחיים יחד כמה שנים.

אנחנו משתמשים במיניות שלנו כדי להשיג את הזוגיות, וכשאנחנו בזוגיות עצמה הרבה מאיתנו לא מאפשרים לעצמנו להמשיך ולהיות הקסם הזה.

מה אם להיות יותר סקס ואורגזמה הם הדרך שלנו לקבל יותר ממה שעד היום לא התממש עבורנו?

כיצד המפתח יכול לסייע לי?

נלמד לפרק ולשחרר את כל מה שהגדרנו כסקס ואורגזמה שלא באמת מאפשרים לנו להיות ולחוות יותר סקס ואורגזמה. נצא עם גוף שמוכן  להיות יותר סקס ויותר אורגזמה ויותר הנאה מאי פעם. נצא עם חדווה של יצירה חדשה וחיות ואפילו  נצא עם מוכנות לקבל יותר כסף. 

מוכנים להיות ולקבל שינוי גדול יותר ובקלילות?

•••

המפתח לשינוי שביקשת מחכה לך

לרכישת קורס חמשת המפתחות לחיות בתקווה עם שפת השאלה ולקבל עוד מתנות של "ממתקי תודעה" מלהיבים לחצו

הישארו איתי בקשר לקבלת דיוור מעורר השראה

הישארו איתי בקשר לקבלת דיוור מעורר השראה

••• מי אני?

שרונה הדר חורי מחזיקה בתפיסת עולם ייחודית. ״אם תשאלו מי אני היום? אני בשירות הבריאה להיות שינוי בעולם הזה. כזה שעדיין לא היה כאן. שינוי שהבריאה מבקשת מאיתנו כל כך הרבה זמן להיות״.

״חבירה לאמת של כל אחד מאתנו, שרק אנחנו יודעים אותה. אם ונפעל בהתאם לאמת הזו בכל בחירה, בכל רגע, המציאות שלנו תשתנה עד בלי היכר״.

״מאז שאני מגלה ומתגלה כאמת שלי, הכל השתנה בכל תחום בחיי עד בלי הכר. הבריאות, הגוף, הכסף, הקריירה, הזוגיות, מערכות היחסים. אי אפשרי מבחינתי לחזור לחשיבה הישנה. ואז גיליתי, שככל שאני משתנה, אני מאפשרת למעגלים רחבים סביבי להשתנות, למצוא את האמת שלהם. חדוות הגילוי והשינויים המהירים שחוויתי וכל אלו מסביבי גם, יצרו בתוכי את הידיעה, שאת השיטה הזו, אני בוחרת להיות ולהעביר הלאה.

אני כאן, בבחירה להיות ולעשות כל מה שהבריאה מבקשת כדי ליצור שינוי בעולם. כדי להיות התרומה, המתנה בשביל כל מי שמבקש להיות וליצור שינוי.

חיקרו מפתחות נוספים

סיפורי טרנספורמציה