איך להיות "אדון" המיינד שלך ולא להיפך…

המיינד שלנו הוא המודעות הנוכחית שלנו, סה"כ כל המחשבות, הרגשות ותפישת המציאות שלנו. למיינד שלנו יש תפקיד אחד והוא לעזור לנו לשרוד במהלך החיים, הוא מגן עלינו אבל בו זמנית הוא גם זה שמעכב ועוצר אותנו מלשגשג. מלקבל יותר.

הישרדות = להסתפק בפחות, להסתפק במינימום שזמין לנו בכדי שנוכל לשרוד , אם נסתכל על זה ככה נבין מיד שזוהי תודעה של חוסר.
רבים מנסים להילחם במיינד אבל מה אם נסכים להצטרף אליו?
נהיה חברים שלו, נבין במה הוא יכול להועיל לנו ובמה לא.

חוק ההקלות הוא זה שמנהל את המיינד, המיינד שלנו הולך תמיד רק אחרי מה שהוא מכיר. כל העניין זה ללמד את המיינד שלנו שאפשר גם אחרת, ניצור ביחד דרכים חדשות שילמדו את המיינד שלנו לעבוד לטובתינו ולא נגדנו ,וככה נהיה מוכנים להיות ולקבל יותר ממה שמוכר לנו.

כיצד המפתח יכול לסייע לי?

נקבל דרך פעולה חדשה המבוססת על9 מילים ו 9 שאלות המאפשרות לזהות, להיות ולקבל האמת שלנו, יותר. נלמד לזהות את כל מה שנמצא מעבר לכל סיפורי ההישרדות של המיינד שלנו.
נהפוך כל בחירה שלנו למשהו שכבר נוכח בחיים שלנו ונמשוך עבורנו את מה שאנחנו שואפים לקבל בקלילות ובשמחה.

מוכנים להיות ולקבל שינוי גדול יותר ובקלילות?

•••

המפתח לשינוי שביקשת מחכה לך

לרכישת קורס חמשת המפתחות לחיות בתקווה עם שפת השאלה ולקבל עוד מתנות של "ממתקי תודעה" מלהיבים לחצו

הישארו איתי בקשר לקבלת דיוור מעורר השראה

הישארו איתי בקשר לקבלת דיוור מעורר השראה

••• מי אני?

שרונה הדר חורי מחזיקה בתפיסת עולם ייחודית. ״אם תשאלו מי אני היום? אני בשירות הבריאה להיות שינוי בעולם הזה. כזה שעדיין לא היה כאן. שינוי שהבריאה מבקשת מאיתנו כל כך הרבה זמן להיות״.

״חבירה לאמת של כל אחד מאתנו, שרק אנחנו יודעים אותה. אם ונפעל בהתאם לאמת הזו בכל בחירה, בכל רגע, המציאות שלנו תשתנה עד בלי היכר״.

״מאז שאני מגלה ומתגלה כאמת שלי, הכל השתנה בכל תחום בחיי עד בלי הכר. הבריאות, הגוף, הכסף, הקריירה, הזוגיות, מערכות היחסים. אי אפשרי מבחינתי לחזור לחשיבה הישנה. ואז גיליתי, שככל שאני משתנה, אני מאפשרת למעגלים רחבים סביבי להשתנות, למצוא את האמת שלהם. חדוות הגילוי והשינויים המהירים שחוויתי וכל אלו מסביבי גם, יצרו בתוכי את הידיעה, שאת השיטה הזו, אני בוחרת להיות ולהעביר הלאה.

אני כאן, בבחירה להיות ולעשות כל מה שהבריאה מבקשת כדי ליצור שינוי בעולם. כדי להיות התרומה, המתנה בשביל כל מי שמבקש להיות וליצור שינוי.

חיקרו מפתחות נוספים

סיפורי טרנספורמציה